O zdrowiu przy kawie: Zrozumieć fizjoterapię

Zapraszamy serdecznie na spotkanie poświęcone szeroko rozumianej fizjoterapii, które poprowadzi Katarzyna Szewczuk reprezentująca SPORT-ZDROWIE-KONDYCJA „SZK” Piotr Szewczuk Centrum Rehabilitacji, Masażu i Terapii Manualnej.

Poniżej kilka słów od naszej specjalistki dotyczące tematyki wydarzenia:

Często napotykamy pacjentów, którzy szukają odpowiedzi i wsparcia w swojej drodze do zdrowia. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wyjątkowe wydarzenie, na którym zgłębimy tajniki fizjoterapii i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Chcemy odpowiedzieć na pytanie: Czym tak naprawdę jest fizjoterapia? Rehabilitacja to znacznie więcej niż tylko zestaw ćwiczeń. Dowiecie się, kiedy warto sięgnąć po pomoc, dlaczego nie warto odkładać walki z bólem, oraz jak skutecznie radzić sobie z różnymi problemami dzięki naszemu wsparciu.

Nasza placówka specjalizuje się także w fizjoterapii kobiecej. Oferujemy pomoc kobietom w ciąży i po porodzie, pomagając im powrócić do pełni zdrowia. Zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów z bliznami, takimi jak te po cesarskim cięciu. Skupiamy się na łagodzeniu obrzęków limfatycznych, które mogą dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo, wspieramy w wzmacnianiu mięśni dna miednicy w przypadku trudności z nietrzymaniem moczu.

Organizator: Centrum Kultury w Świeciu
Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Świeciu, SPORT-ZDROWIE-KONDYCJA „SZK”, Gmina Świecie

29.11.2023 18:00

Świecie

bezpłatnie