Streetowy Plener

Zapraszamy do Park Art Świecie na wydarzenie, które pozwoli rozpocząć rok szkolny w niezapomniany sposób! Tego jeszcze w naszym mieście nie było!

Celem tego niezwykłego pleneru jest integracja środowiska streetowego i mieszkańców, a także prezentacja sztuki ulicznej w jej najbardziej widowiskowej odsłonie. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania lokalnych artystów i pasjonatów street artu oraz wspólnego cieszenia się ich talentem.

Co czeka na uczestników tego niezwykłego wydarzenia? 

  • Pokazy taneczne: młodzi tancerze szlifujący swój talent w Centrum Kultury, zabiorą Was w podróż po różnych stylach streetdance, prezentując swoje umiejętności i pasję na scenie Park Art.

  • Zawody Skate: Miłośnicy deski będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności podczas zawodów. Przygotujcie się na widowiskowe ewolucje i zapierające dech w piersiach triki!

  • Zawody Breakdance: Odkryjcie ekscytujący świat break’a, podziwiajcie utalentowanych tancerzy z okolicy podczas prezentacji konkursowych. Przygotujcie się na dynamiczne bitwy na parkiecie!

  • Strefa dla najmłodszych: Niezapomniana zabawa czeka na najmłodszych uczestników pleneru. Specjalna strefa została przygotowana z myślą o maluchach, gdzie będą mogły poznać świat skate.

  • Pokaz beatboxu: Doświadczcie niezwykłej sztuki beatboxu, nazywanej perkusją wokalną. Wyjątkowe dźwięki, które powstaną tylko z użyciem narządu mowy, z pewnością wzbudzą zachwyt i zainteresowanie.

  • DJ: Nie może zabraknąć dobrej muzyki, która będzie towarzyszyć Wam przez całe wydarzenie. Doświadczony DJ zadba o odpowiednią atmosferę i zapewni doskonałe brzmienia.

Zapraszamy wszystkich, zarówno entuzjastów streetowego stylu życia, jak i tych, którzy chcą poznać go bliżej.

Streetowy Plener - 01.09.2023 | godz. 14:00-20:00 | Park Art w Świeciu

Regulamin wydarzenia

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach breakdance lub skate wszystkie niezbędne informacje znajdą w Regulaminie:

Regulamin zawodów BREAKDANCE

Regulamin zawodów SKATE

1.09.2023 14:00 - 20:00

Park Art Świecie, Świecie

wstęp wolny