Występ taneczno-akrobatyczny zespołu Ivazar

Zapraszamy na niezwykły występ grupy IVAZAR z Ukrainy. Ta utalentowana formacja zaprezentuje energiczne i profesjonalne performance taneczno-akrobatyczne.

Zespół IVAZAR posiada bogate doświadczenie i liczne osiągnięcia zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Ich występy wyróżniają się dynamiczną choreografią, doskonałym wykonaniem i imponującymi akrobacjami. Każde przedstawienie jest pełne pasji, radości i niezwykłej techniki.


Grupa IVAZAR została założona w 2001 roku i od tego czasu szkoli młodych adeptów sztuki tanecznej i sportowej.

Oto kilka osiągnięć zespołu z ich imponującej listy osiągnięć:

  • Fitness-aerobik: Zespół SC "IVAZAR" został czterokrotnie mistrzem Ukrainy w tanecznym aerobiku w kategorii "Fortuna" U-14-18. Ponadto wielokrotnie zdobywali mistrzostwa i puchary na szczeblu obwodu czerkaskiego w rywalizacji drużynowej. Laureaci I stopnia międzynarodowego festiwalu dziecięcego w Estonii w latach 2021-2022. Laureaci międzynarodowego konkursu sztuki GRAND PRIX „STURM” w 2021 roku.
  • Judo: Drużyna judo "IVAZAR" zdobyła zwycięstwo na Małych Igrzyskach Olimpijskich w Niemczech oraz trzykrotnie zwyciężyła na Międzynarodowych Młodzieżowych Igrzyskach Sportowych w Estonii.

Drużyna klubu sportowego IVAZAR brała udział w zawodach, festiwalach i pokazach na Łotwie, w Niemczech, Holandii, Litwie, Estonii, Polsce, a teraz mają zaszczyt zaprezentować się również w naszym mieście.

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany pokaz!

11.07.2023 17:00

Mały Blankusz, Świecie