„Biało-Czerwone Świecie III” - gra terenowa

Międzypokoleniowa gra terenowa „Biało-Czerwone Świecie III” to połączenie integracji rodzinnej z odkrywaniem historii naszego państwa i miasta. Trzecia edycja już 1 maja 2023 r. w godz. 15:00-18:00 - miejsce startowe: Park miejski przy Centrum Kultury w Świeciu. Zapraszamy!

Podczas rodzinnego spaceru uczestnicy odwiedzą wybrane miejsca w Świeciu, gdzie będą na nich czekały różnorodne zadania i łamigłówki. W grze mogą wziąć udział 5-osobowe drużyny (minimum jedna osoba pełnoletnia). Każda drużyna otrzyma na starcie: instrukcję gry, mapę, kartę odpowiedzi, brudnopis oraz długopisy niezbędne do wykonania zadań.

Gra przeprowadzona zostanie w dwóch etapach:

  • I etap - pokonanie trasy oraz wykonanie zadań w określonych punktach,
  • II etap - teleturniej „Jeden z Majów”.

Do II etapu przechodzą drużyny, które uzyskają największą ilość punktów. 

Szczegóły w regulaminie:

REGULAMIN GRY TERENOWEJ „Biało-Czerwone Świecie”

Aby wziąć udział w grze, wystarczy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zabrać rodzinę, wygodne buty i dobry humor! Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 29.04.2023 (lub do wyczerpania miejsc), ponieważ liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do ubrania się w barwy flagi narodowej, tak by również strój odzwierciedlał ducha tego dnia. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

1.05.2023 15:00 - 18:00

Park przy Centrum Kultury w Świeciu, Świecie

obowiązują zapisy