„Morał” - spektakl taneczny

Serdecznie zapraszamy na spektakl taneczny pt. „Morał”, który odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Świeciu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia od 27 marca w Punkcie Informacji (od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-18:00, tel. 52 562 73 71).

Grupa Spektaklowa prowadzona przez Natalię Głowalę działa już od pięciu lat, prezentując swoje umiejętności w wielu widowiskach. Tym razem młodzi tancerze zaprezentują historię o wolności, miłości, współczesności i ludziach, którą opowiedzą za pomocą choreografii i muzyki.

Teksty piosenek zawsze stanowiły ważny element występów Grupy Spektaklowej. W najnowszej propozycji pełnią jeszcze większą rolę, szczególnie że po raz pierwszy usłyszymy piosenki w języku polskim.

Przygotowana przez artystów historia pełna będzie emocji, wzruszeń i refleksji oraz „Morału”, który pozostanie z widzami na długo. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń i zobaczyć, jak wiele młodzi artyści potrafią przekazać za pomocą sztuki tanecznej. Do zobaczenia!

17.04.2023 18:00 - 19:00

Świecie

bilety 10 zł