Ikony popu na jazzowo - Laura Jazz Trio

Zapraszamy 11 marca o godz. 18:00 do Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej na wyjątkowy koncert. Bezpłatne wejściówki dostępne w Punkcie Informacji Centrum Kultury.

Laura Jazz Trio, czyli największe popowe hity w smacznych jazzowych aranżacjach. Są to utwory takich artystów jak: David Bowie, Lady Gaga, Michael Jackson, Whitney Houston, Andrzej Zaucha, Cher i wiele innych...

Laura Godziejewska to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Ma na swoim koncie także przygodę z produkcją muzyki. Absolwentka szkoły I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w klasie fortepianu oraz studia wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. W 2018 roku w ramach projektu My Name Is New wytwórni Kayax zostały wydane dwa jej single – Jawa czy Sen oraz Tam. Laura śpiewa zawodowo od ponad 10 lat, występuje w akustycznych składach, z Dj oraz ze swoim jazz bandem - Laura Jazz Band, z którym aranżują znane utwory na jazzowo. Są to utwory takich artystów jak David Bowie - Let's Dance czy Chrisa Isaak - Wicked Game. Utwory wydane przez My Name Is New można było usłyszeć m.in. na antenie radia Chilli Zet w audycji Salon Polski Martyny Wawryło i Gabinet Dźwięku Gabi Drzewieckiej, TVP Lublin oraz w Radiu Praga. W swojej jazzowej odsłonie Laura zdobyła także wyróżnienie w Konkursie Złota Tarka 2022. 

Laura

W 2021 powstał projekt Laura. Muzyka jaką tworzy to połączenie elektronicznych brzmień z chilloutowym wokalem. Jest to mieszanka klubowych housowych brzmień, chilloutu, a nawet w niektórych utworach RnB. Wydała 5 singli: Dream, Strong Weak Woman, Harmony, He wants You Too. Utwory pojawiły się w wielu stacjach radiowych.

Utwór STRONG WEAK WOMAN dostał się do pół finału International Songwriting Competition ! Z 21000 zgłoszeń z całego świata wybranych jest tylko 11% artystów. ISC to największy i najbardziej prestiżowy konkursu songwriterskina świecie!

Z singlem Strong Weak Woman oraz Dream Laura wystąpiła online na Canadian Music Week w 2021.

11.03.2023 18:00 - 20:00

Świecie