Ferie w kinie WRZOS

1.02 - środa - g. 10:00 Szybcy i śnieżni" 
Zwycięzca wyścigu saneczkowego może być tylko jeden. Czy pomysłowemu Frankiemu, obmyślającemu koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo, uda się pokonać pewnego siebie Zaca? Jedno jest pewne - rywal będzie oszukiwał.
2.02 - czwartek-g.10:00 „Pamiętniki Tatusia Muminka"
W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające pełne tajemnic miejsce. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu  opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. Nie uwierzycie, jakie przeżył przygody!
3.02- piątek-g.10:00 Przytul mnie. Poszukiwacze miodu"
Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.
7.02- wtorek-g.10:00 „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”
Miasteczko Valleby za kilka dni obchodzi 500. urodziny! Świętowanie może jednak przerwać złodziej, którego znakiem rozpoznawczym jest... skorpion. Jak Lasse i Maja poradzą sobie z tą tajemnicą?
8.02- środa-g.10:00 „Yuku i magiczny kwiat"
Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!
9.02 - czwartek-g.10:00 „Moje życie to cyrk”
Laura chce żyć jak zwyczajna nastolatka. To jednak nie takie łatwe, kiedy u boku ma się tatę będącego zakręconym artystą. Czy nietypowej rodzinie uda się odnaleźć wspólny język i stawić czoła nowym wyzwaniom?

1.02.2023 10:00

Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS, Wojska Polskiego, 86-100, Świecie

10 zł