To My! - wystawa prac Koła Fotograficznego

TO MY! – jest zbiorowym projektem członków Koła Fotograficznego działającego przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. Zdjęcia prezentowane w Galerii OKNO zostały wykonane, wyselekcjonowane i podsumowane w formie wystawy podczas zajęć koła.

Koncepcja projektu podejmuje trudny temat autorstwa dzieła artystycznego i tożsamości twórcy, który nie zawsze jest oczywisty i możliwy do stwierdzenia. Poprzez pracę w zespole autorzy zmuszeni byli z jednej strony poczynić pewne kompromisy względem swojego twórczego „ja”, aby stworzyć spójne dzieło, a z drugiej wypracować zunifikowaną formę kooperacji dającej satysfakcjonujące rezultaty. 

Projekt TO MY! jest jednocześnie wstępem do bloku poświęconego fotograficznemu manifestowi. Jak zapowiada instruktor koła Bartłomiej Marchlewski na koniec sezonu możemy liczyć na kolejną wystawę - tym razem pn. TO JA!

Wernisaż odbędzie się 19 stycznia o godzinie 18:00 w Galerii Okno. Wystawa czynna do 5 lutego 2023.

Autorzy projektu: Monika Boralewska, Magda Brandenburger, Marta Góra, Beata Frąckowska, Artur Manikowski, Bartek Marchlewski, Kamil Różycki, Antonina Schäfer, Joanna Słowińska, Paulina Żbik.

Zapraszamy!

19.01.2023 18:00 - 19:00

Świecie

wstęp wolny