„Fotografia niejedno ma imię” - otwarcie wystawy

Zapraszamy 5 maja o godz. 18:30 do Galerii Okno na otwarcie wystawy pt. „Fotografia niejedno ma imię”. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z twórczością pasjonatów fotografii zrzeszonych w kole fotograficznym prowadzonym przez Bartłomieja Marchlewskiego w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. Wystawa czynna do 18 maja 2022.

Prezentowane zdjęcia powstały na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i chociaż nie wszystkie zostały wykonane podczas czwartkowych spotkań w Centrum Działań Plastycznych Akademia to z całą pewnością prezentują różnorodność tematów i form podejmowanych przez osoby zrzeszone w świeckim kole fotograficznym. Fotografie, które będzie można zobaczyć w Galerii OKNO mają charakter dokumentu, eseju oraz portretu, poruszają tematy zarówno społeczne, jak i osobiste.

Podczas wernisażu każda z zainteresowanych osób będzie miała możliwość podjęcia dyskusji, wymiany poglądów, skonsultowania swoich zdjęć z członkami koła fotograficznego jak również wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat poszczególnych elementów wystawy.

Autorzy prac: Beata Frąckowska, Jan Gaca, Kamil Różycki, Antonina Schäfer, Jarosław Świątek, Małgorzata Świątek, Paulina Żbik.

5.05.2022 18:30 - 19:30

Galeria OKNO, Świecie

wstęp wolny