„Wokół symboli Rzeczypospolitej Polskiej” – konkurs online

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja, od 1 maja (9:00) do 3 maja (23:59), zapraszamy do wzięcia udziału w trzech grach, których głównym celem jest upowszechnianie i poszerzanie wiedzy na temat historii polskich symboli narodowych.

Konkurs zostanie zamieszczony na FanPage'u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej: www.fb.com/izbaswiecie.

Zagadnienia konkursowe będą dotyczyć historii Polski, godła i herbu państwa polskiego, barw oraz hymnu Rzeczypospolitej Polskiej.

Gra nr 1 – 1 maja – wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie dopasuje tekst do obrazka lub odwrotnie i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gra nr 2 – 2 maja – wygrywa osoba, która zdobędzie jak największą liczbę punktów i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gra nr 3 – 3 maja – wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie rozwiąże krzyżówkę i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uczestnik konkursu w każdej z trzech gier może wziąć udział tylko jeden raz.

Uczestnik konkursu nie ma możliwości poprawienia raz zaznaczonej odpowiedzi.

W przypadku remisu liczy się data przesłania zrzutu ekranu.

Zachęcamy do odwiedzenia Dużego Rynku w Świeciu i zapoznania się z wystawą „Polskie Symbole Narodowe” (ekspozycja od 1 do 13 maja 2022).

REGULAMIN KONKURSU

Ilustracja: Jan Matejko, Konstytucja 3 Maja 1791 roku, 1891, fot. Zamek Królewski w Warszawie

1.05.2022 9:00 - 3.05.2022 23:59

Online Event

bezpłatnie

Strona wydarzenia