Jarmark Wielkanocny 2022

Rękodzieło, ozdoby wielkanocne oraz regionalne wyroby. Zapraszamy w Niedzielę Palmową w godz. 15:00-19:00 do Parku przy OKSiR.

UWAGA - w dniu imprezy parking przy OKSiR będzie niedostępny.

------------------------

Zapraszamy wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 10 kwietnia 2022 roku w godz. 15:00-19:00 w Parku przy OKSiR w Świeciu.

Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny!

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy elektronicznie do 01 kwietnia 2022 roku. Na podstawie przesłanego Formularza zgłoszeniowego Organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Jarmarku Wielkanocnego.

Wystawca ma prawo do rezerwacji powierzchni handlowej, jednak w przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator ma prawo do przyznania powierzchni mniejszej niż wnioskowana. We własnym zakresie należy zorganizować stoisko (namiot, stoły, krzesła, przedłużacze) oraz wyposażyć je indywidualnie w podręczny sprzęt gaśniczy. Organizator zapewnia przyłącze energetyczne po wcześniejsze konsultacji z Wystawcą.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia Organizator prześle e-mailem ostateczne Potwierdzenie uczestnictwa w jarmarku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem jarmarku - Wiktorią Nowakowską: tel. 795 180 114, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Jarmarku Wielkanocnego 2022. Przesłanie Formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

DO POBRANIA:

regulamin jarmarku      

formularz zgłoszeniowy

10.04.2022 15:00 - 19:00

Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, Świecie

wstęp wolny