Piosenki Zbigniewa Wodeckiego - koncert z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego. W autorskich aranżacjach tria w składzie: Dawid Okoński – śpiew, Katarzyna Gościk – saksofon oraz Bartosz Hoppe – pianino,  usłyszymy m.in. „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Izoldę”, czy „Opowiadaj mi tak”. Dawkę humoru zapewnią „Chałupy” i „Pszczółka Maja”.

8 marca, godz. 19:30, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR (wejście przez Klubokawiarnię Kultura)
bezpłatne wejściówki można odbierać od 22 lutego w Punkcie Informacji OKSiR (poniedziałek - piątek w godz. 9:00-18:00)


Dawid Okoński - wokalista, nauczyciel. Absolwent Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Lider zespołu Dawid Okoński. Występował w Filharmonii Pomorskiej, w sali koncertowej NOSPR oraz w studiu koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. Na co dzień współpracuje z lokalnymi artystami.

Katarzyna Gościk - saksofonistka, manager artystyczny, nauczycielka. Absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz uczestniczka Akademii Managerów Muzycznych w Warszawie. Występowała w wielu miejscach w Polsce i za granicą m.in. w Niemczech, Czechach, Litwie, Łotwie. Wystąpiła również na deskach Filharmonii Pomorskiej oraz z NOSPR w Katowicach.

Bartosz Hoppe - pianista, aranżer i kompozytor, nauczyciel. Absolwent Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Występował m.in. z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Krzesimira Dębskiego. Angażuje się w wielu projektach muzycznych w środowisku bydgoskim. Tworzy autorskie kompozycje w zespole Dawida Okońskiego.

8.03.2022 19:30 - 20:30

Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, Wojska Polskiego 139, Świecie

bezpłatne wejściówki