„W szpilkach czy w trampkach zawsze bądź sobą!”

Zapraszamy wszystkie kobiety na wieczór przygotowany specjalnie dla nich!

„W szpilkach czy w trampkach zawsze bądź sobą!” to wykład z elementami warsztatu, który uświadomi jak być ODWAŻNĄ – w stawianiu granic, wyrażaniu potrzeb, realizowaniu celów, WOLNĄ – w byciu sobą i akceptowaniu siebie, wolną od lęku: „Co pomyślą inni?”, ASERTYWNĄ – w wyrażaniu siebie bez ranienia innych w związku, w pracy, w rodzinie.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Gumowska – dyplomowany coach i mentor dobrych relacji. Specjalizuje się w komunikacji i strategiach komunikacyjnych w zakresie werbalnym i niewerbalnym. Dyplom coacha i mentora uzyskała na SWPS w Warszawie w Laboratorium Psychoedukacji. Prowadzi „Akademię Kobiet Pewnych Siebie”, blog edukacyjny „Punkt Widzenia” oraz „Relacyjne Poniedziałki” na kanale YouTube. Jej motto życiowe i zawodowe to niesienie pomocy ludziom w poznawaniu i zrozumieniu samych siebie, bo „nawet stojąc, można się zgubić” (Edward Stachura).

8 marca 2022, godz. 17:30, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa (wejście przez Klubokawiarnię Kultura).
Zapisy w Punkcie Informacji OKSiR w Świeciu (od 22.02) – ilość miejsc ograniczona!

Po spotkaniu odbędzie się koncert, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu tria w składzie: Dawid Okoński - śpiew, Katarzyna Gościk - saksofon oraz Bartosz Hoppe - pianino. Bezpłatne wejściówki do odbioru od 22 lutego w Punkcie Informacji OKSiR.

8.03.2022 17:30 - 19:00

Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, Wojska Polskiego 139, Świecie

nieodpłatnie - obowiązują zapisy