Koncert Pawła Domagały - 38. Maraton Piosenki Osobistej

Paweł Domagała gwiazdą 38. edycji Maratonu Piosenki Osobistej.

Zapraszamy 13 listopada 2021 o godz. 19:00 do sali widowiskowej OKSiR. Bilety w cenie 65 zł dostępne od 5 października na Biletyna.pl oraz w kasie kina WRZOS w Świeciu.

KUP BILET

Paweł Domagała gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”, a w ostatnim czasie również z dokonań muzycznych.

Na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, lata później „1984” i w ostatnim roku – album „Wracaj”. Singiel promujący drugą płytę artysty - „Weź nie pytaj” - szybko stał się radiowym hitem, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube.

Ostatnia płyta, „Wracaj”, z której pochodzą piosenki „Popatrz na mnie”, czy „Ja tak umiem”, z powodu pandemii nie doczekała się jeszcze promocyjnej trasy koncertowej. W związku z tym, w czerwcu 2021 artysta wyruszył w dużą trasę koncertową, na której piosenki z ostatniego albumu mogą zabrzmieć wreszcie na żywo. Na koncertach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, nie zabraknie na pewno tych największych przebojów artysty.

13.11.2021 19:00 - 20:15

sala widowiskowa OKSiR, Świecie

65 zł