Konkurs online z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Zapraszamy do rozwiązania Quizu, którego tematyka odnosi się do ważnych wydarzeń, postaci i osiągnięć związanych z okresem odbudowy polskiej państwowości oraz dwudziestolecia międzywojennego z uwzględnieniem wątków historii lokalnej.

Quiz składający się z 11 pytań zostanie udostępniony na FanPage'u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej 11 listopada o godz. 11:00. 

Konkurs składa się z trzech etapów:

  1. Udzielenie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie, czyli zdobycie jak największej liczby punktów.
  2. Wykonanie zrzutu ekranu dokumentującego liczbę zdobytych punktów.
  3. Wysłanie do 18 listopada godz. 23:59 zrzutu ekranu dokumentującego liczbę zdobytych punktów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uczestnik nie ma możliwości poprawienia raz zaznaczonej odpowiedzi.

W rozgrywkach specjalnych można zdobyć dodatkowe punkty lub inne bonusy.

Każdy uczestnik konkursu może uzupełnić quiz tylko raz.

W przypadku remisu liczy się data przesłania zrzutu ekranu.

Pierwsze 3 osoby, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają nagrody (zestaw upominków ufundowanych Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu). Osoby nagrodzone zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail. Nagrody należy odbierać osobiście od 22 listopada do 22 grudnia (poniedziałek-piątek w godzinach 09:00-18:00) w Punkcie Informacji OKSiR w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 139, 86-100 Świecie.

REGULAMIN KONKURSU


Zdjęcie: Obchody odzyskania niepodległości przez Polskę – defilada przed trybuną honorową na ul. Klasztornej.
Datowanie: 11.11.1934 lub 1936.
Ze zbiorów Piotra Skuczyńskiego.

11.11.2021 11:00 - 18.11.2021 23:59

Online Event

bezpłatnie