„Linia życia” i „Tacy sami” - spektakle taneczne OKSiR

26 października o 18:00 w sali widowiskowej OKSiR zostaną wystawione dwa spektakle taneczne „Linia życia” i „Tacy sami”. To dwie różne historie opowiedziane ruchem przez działającą w ośrodku kultury Grupę spektaklową, które mają wspólny mianownik, a jest nim „życie”.  Choreografia, reżyseria i przygotowanie tancerzy – Natalia Głowala.

Zapraszamy do Punktu Informacji OKSiR (poniedziałek-piątek w godz. 09:00-18:00) po bezpłatne wejściówki, które będą wydawane od 6 października.

„Linia Życia” – to spektakl, który miał już swoją premierę w ubiegłym roku w lutym, nie doczekał jednak swojego ponownego wystawienia ze względu na wybuch pandemii COVID-19. Spektakl przedstawia drogę człowieka od narodzin do ostatnich dni, przybliżając przy tym różne ważne wartości i etapy w życiu. Tym razem zostanie on połączony z mini spektaklem „Tacy sami”, którego premiera odbyła się podczas widowiska „Pa Pandemia”, prezentującego umiejętności grup artystycznych OKSiR nabyte na zajęciach realizowanych online w podczas izolacji covidowej. 

Na zakończenie czeka na widzów mała niespodzianka. Tancerze zaprezentują układ promujący najnowszy spektakl taneczny, którego motywem przewodnim będzie światło. Premiera spektaklu zaplanowana jest na wiosnę.

--------------

Spektakl dla grup zorganizowanych (szkoły) zaplanowany jest na godz. 11:00.

26.10.2021 18:00 - 19:00

sala widowiskowej OKSiR, Świecie

bezpłatny - obowiązują wejściówki