Alicja Janosz Dzieciom

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy koncert połączony z warsztatami: 28 sierpnia, godz. 16:00, park przy OKSIR. Wstęp wolny!

ALICJA JANOSZ DZIECIOM to atrakcyjne piosenki dla najmłodszych, które zaspokoją również gusta rodziców. Znakomicie brzmiący, różnorodny stylistycznie koncert. Łatwo wpadające w ucho melodie i zgrabne teksty. Zabawne, ale również i takie, które w zgodzie z nurtem Rodzicielstwa Bliskości będą wspierać dzieci w doświadczaniu różnych emocji. Oprócz autorskich piosenek będzie można usłyszeć również największe hity z bajek Disney'a, czy z Akademii Pana Kleksa.

Alicja Janosz niezwykle łatwo nawiązuje relację z dziećmi. Potrafi wciągnąć maluchy do wspólnego śpiewania, a prościutkie układy taneczne pomagają dzieciom szybciej zapamiętywać teksty jej melodyjnych piosenek. Artystka porusza tematy edukacyjne, takie jak dbanie o higienę („Czyste Disco”),oswojenie strachu przed duchami („FunkyDuszek”) czy potrzebę ruchu („Tańcz”), ale także dotyka ważnej kwestii jaką jest doświadczanie różnorodnych emocji („Śnieżna Kulka" i „Mam Głos").

Spotkanie rozpocznie się od krótkiego rozśpiewania, podczas którego dzieci poznają tajniki pracy wokalistów/wokalistek i wykonają krótkie ćwiczenia wokalne.

Wystąpią:
Alicja Janosz - śpiew, ukulele
Tomek Jędrzejewski - instrumenty klawiszowe
Andrzej Stagraczyński - bas
Bartosz Niebielecki - perkusja

Wydarzenie odbywa się w ramach 11. edycji Blues na Świecie Festival: www.bluesnaswiecie.com

Mecenasem wydarzenia jest firma EWIKOR.

28.08.2021 16:00

Park przy OKSiR , Świecie

bezpłatnie