Rodzinna gra terenowa „Na szlaku Disney’a”

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy specjalną odsłonę rodzinnej gry terenowej, w której drużyny będą musiały wykazać się znajomością bajek Disney'a. 

UWAGA: W związku z załamaniem pogody gra terenowa zostaje przeniesiona na 2 czerwca!

Zapraszamy 2 czerwca w godz. 17:00-19:00 - startujemy z Parku przy OKSiR. Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy do 31 maja do godz. 20:00 (decyduje kolejność zgłoszeń) drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00): 888039297. Należy podać: nazwę drużyny (bajkowa nazwa), imiona i nazwiska uczestników, rok urodzenia, telefon kontaktowy.

Maksymalna ilość osób w drużynie: 6 osób.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Nagrody ufundował Burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski.

Przebieg gry:

 1. Każda z drużyn będzie startowała o innej godzinie (odstępy czasowe pomiędzy startami uzależnione będą od ilości startujących drużyn).
 2. Każda drużyna otrzyma na starcie: instrukcję gry, kartę odpowiedzi oraz długopisy niezbędne do wykonania zadań.
 3. Po otrzymaniu pakietów startowych uruchamiany jest stoper.
 4. Na pokonanie trasy każda drużyna ma 2 godziny. 
 5. Zadaniem uczestników gry jest wykonanie wszystkich zadań umieszczonych w oznaczonych punktach na trasie (10 punktów na mapie = 10 zadań do wykonania). Brak wykonania zadania skutkuje doliczeniem 5 minut do czasu uzyskanego po dotarciu na metę.
 6. Całą trasę drużyny muszą pokonać razem, bez rozdzielania się – wyłącznie pieszo (pracownicy OKSiR będą kontrolować trasę). W przypadku dostrzeżenia nieprawidłowości drużyna zostanie zdyskwalifikowana.
 7. Po przybyciu na metę należy oddać organizatorom wypełnioną kartę odpowiedzi. Oddanie uzupełnionej karty jest jednoznaczne z zatrzymaniem stopera.
 8. Karta zadań jest nieważna, jeśli została oddana na mecie po upływie 2 godzin i nie zostało uzupełnione pole z danymi drużyny (nazwa drużyny + imiona i nazwiska uczestników, nr kontaktowy).
 9. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 30 minut po dotarciu na metę ostatniej drużyny. W przypadku nieobecności nagrody będą do odebrania w Punkcie Informacji OKSIR (ul. Wojska Polskiego 139), od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
 10. O klasyfikacji końcowej decyduje czas pokonania trasy.
 11. W przypadku remisu i uzyskania jednakowych czasów zadecyduje seria 5 pytań dodatkowych.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie:

Regulamin rodzinnej gry terenowej

2.06.2021 17:00 - 19:00

Park przy OKSiR w Świeciu, Wojska Polskiego, 139, 86-100, Świecie

bezpłatnie, obowiązują zapisy