grafika ozdobna do artykułu

Zapraszamy wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w Parku przy OKSiR 18 grudnia 2022 r. w godz. 15:00-20:00.

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy elektronicznie do 30 listopada 2022 roku. Na podstawie przesłanego Formularza Zgłoszeniowego Organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022.

Wystawca ma prawo do rezerwacji powierzchni handlowej, jednak w przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator ma prawo do przyznania powierzchni mniejszej niż wnioskowana. We własnym zakresie należy zorganizować stoisko (namiot, stoły, krzesła) oraz wyposażyć je indywidualnie w podręczny sprzęt gaśniczy. Organizator zapewnia przyłącze energetyczne po wcześniejsze konsultacji z Wystawcą.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia Organizator prześle e-mailem ostateczne Potwierdzenie Uczestnictwa w Jarmarku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem kiermaszu - Jolantą Pawłowską tel. 795-113-680, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przesłanie Formularza Zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

REGULAMIN - JARMARK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - JARMARK