Do udziału w konkursie zapraszamy wokalistów - dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich w wieku od 11 do 19 lat. 

Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 11-14 lat,
  • 15-19 lat.

O kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia!

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do 19 listopada 2022:

  • nagrań utworów konkursowych w formie mp3 (zapisanych jako: nazwisko, imię wokalisty_tytuł piosenki.mp3) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wypełnionego Formularza zgłoszeniowego online wraz z wymaganymi oświadczeniami.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze z każdej grupy wiekowej do 6 wykonawców. Lista wykonawców zakwalifikowanych do udziału w Konkursie zostanie opublikowana 1 grudnia 2022 roku na stronie internetowej OKSiR w Świeciu. Przesłuchania konkursowe odbędą się 18 grudnia 2022 roku o godz. 16:00 w Parku przy OKSiR w Świeciu podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody finansowe: nagroda I - 1000 zł, nagroda II - 500 zł, nagroda III - 300 zł oraz wyróżnienia. Jury może zdecydować o innym podziale nagród.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Konkursu:

REGULAMIN KONKURSU        

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FINALIŚCI KONKURSU

PROTOKÓŁ Z KONKURSU

Koordynator Konkursu: Hanna Górska, tel. 608 457 868, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.