Zapraszamy do lepszego poznania Świecia, wnikliwego przyglądania się zabytkom architektonicznym i charakterystycznym obiektom przestrzeni miejskiej.

Do rozwiązania przygotowaliśmy 9 fotograficznych zagadek przedstawiających fragmenty lub detale wybranych zabytków Świecia oraz obiekty artystyczne. Konkurs trwa od 3 lipca 2021 r., godz. 9:00 do 3 września 2021 r., godz. 8:59. Kolejne gry będą zamieszczane każdorazowo w soboty (3,10,17, 24, 31 lipca, 7, 14, 21, 28 sierpnia) o godz. 9:00 na fanpage'u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej: www.fb.com/izbaswiecie

Rozwiązanie fotozagadki polega na:
1) podaniu możliwie dokładnej lokalizacji danego obiektu (lub detalu architektonicznego) przedstawionego na zdjęciu (np. detal przedstawiony na zdjęciu – herb Świecia – pochodzi z elewacji budynku Urzędu Skarbowego w Świeciu przy ulicy 10 lutego);
2) wykonaniu fotografii obiektu (lub detalu architektonicznego) przedstawionego na zdjęciu;
3) wysłaniu poprawnego rozwiązania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Trzy osoby, które jako pierwsze prześlą poprawną odpowiedź wraz z fotografią otrzymają:
- za I miejsce – 5 pkt.
- za II miejsce – 3 pkt.
- za III miejsce – 1 pkt.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody (zestawy upominków ufundowane przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu). Otrzymają je osoby z największą liczbą punktów.

Kolejne zagadki pojawiać się będą co tydzień w sobotę o godz. 9:00 na fanpage’u Izby. Na rozwiązanie każdej fotozagadki czekamy maksymalnie 6 dni (do następnego piątku do godz. 8:59).
Rozwiązanie kolejnych fotozagadek co piątek o godz. 9:00.

Ogłoszenie wyników 10 września 2021 na fanpage'u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej.

Nagrody będzie można odbierać od 13 września do 30 września (poniedziałek-piątek w godzinach 09:00 - 16:00) w Punkcie Informacji OKSiR w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 139, 86-100 Świecie.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU