grafika ozdobna do artykułu

Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny (materiał audio-wideo trwający minimalnie 30 sekund, maksymalnie 120 sekund) ujęty w formie multimedialnej: dźwięk i obraz - animacja, video-art o tematyce związanej z regionem kujawsko-pomorskim.

Nagrodą główną w konkursie jest 1000 zł. Konkurs organizowany jest w ramach 11. edycji Blues na Świecie Festival Kujawy/Pomorze.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line oraz dostarczenie pracy konkursowej do Organizatora. Prace konkursowe należy wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 sierpnia 2021, godz. 12:00 w formatach (mp4, avi, mov) - można skorzystać z Google Dysk lub Wetransfer.com (w tytule maila należy wpisać: Spot „Dźwięki Pomorza i Kujaw”) lub dostarczyć do Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 139 na płycie CD lub pendrive.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU

KONTAKT: Przemysław Drewkowski, nr tel. 880097072 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W artykule wykorzystano zdjęcie autorstwa Marcina Saldata - www.saldat.pl