cztery kruki na śniegu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ptaków, od poniedziałku 5 kwietnia do piątku 30 kwietnia, zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy, pamięci i spostrzegawczości!

Zadania konkursowe zamieszczane będą na FanPage'u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej: www.fb.com/izbaswiecie.

Przygotowaliśmy:
1. Puzzle.
2. Zabawę, w której należy dopasować opis do ilustracji lub odwrotnie.
3. Wykreślankę.
4. Wisielca.

Każda z 4 propozycji składa się z trzech etapów:
1. Poprawnego rozwiązania.
2. Wykonania zrzutu ekranu poprawnego rozwiązania.
3. Wysłania zrzutu poprawnego rozwiązania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rozstrzygnięcie konkursu
1. Puzzle – od 5 do 11 kwietnia – wygrywa osoba, która ułoży puzzle w jak najkrótszym czasie i prześle zrzut poprawnego rozwiązania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
2. Dopasowywanie opisu do ilustracji lub odwrotnie – od 12 do 18 kwietnia – wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle zrzut poprawnego rozwiązania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
3. Wykreślanka – od 19 do 25 kwietnia – wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle zrzut poprawnego rozwiązania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
4. Wisielec – od 26 do 30 kwietnia – wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle zrzut poprawnego rozwiązania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
5. Zwycięzcy poszczególnych konkursów zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail.
Rozpoczęcie konkursu: 5 kwietnia 2021, godz. 19:00.
Zakończenie konkursu: 30 kwietnia 2021, godz. 23:59.
Kolejne zagadki będą zamieszczane w poniedziałki: 5, 12, 19, 26 kwietnia, każdorazowo o godz. 19:00.

Do wygrania są zestawy upominków ufundowanych przez Wdecki Park Krajobrazowy oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu, w skład których wchodzą m.in.: wydawnictwo albumowe i publikacje o tematyce przyrodniczej, torby lub workoplecaki, szklane kubki termiczne, breloki oraz długopisy antybakteryjne.

Nagrody należy odbierać osobiście od 10 maja do 31 maja (poniedziałek-piątek w godzinach 09:00 - 16:00) w Punkcie Informacji OKSiR w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 139, 86-100 Świecie.

REGULAMIN KONKURSU

Zachęcamy do odwiedzenia Dużego Rynku w Świeciu i zapoznania się z wystawą „Ptasie zauroczenie” (ekspozycja od 1 do 30 kwietnia 2021) - więcej informacji.