pani kupująca na stoisku z pieczywem

Ze względu na wprowadzone przez rząd Ograniczenia w działalności instytucji kultury i obiektów sportowych od 20 marca do 9 kwietnia TARGOWISKO WIELKANOCNE zostaje odwołane.

Zapraszamy wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Targowiska Wielkanocnego, które odbędzie się w Parku przy OKSiR 28 marca 2021 r. w godz. 15:00-19:00.

Udział wystawców w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy elektronicznie do 23 marca. Na podstawie przesłanego Formularza Zgłoszeniowego Organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Targowiska Wielkanocnego 2021.

Wystawca ma prawo do rezerwacji powierzchni handlowej, jednak w przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator ma prawo do przyznania powierzchni mniejszej niż wnioskowana. We własnym zakresie należy zorganizować stoisko (namiot, stoły, krzesła) oraz wyposażyć je indywidualnie w podręczny sprzęt gaśniczy. Organizator zapewnia przyłącze energetyczne po wcześniejsze konsultacji z Wystawcą.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia Organizator prześle e-mailem ostateczne Potwierdzenie Uczestnictwa w Targowisku.

W związku z sytuacja epidemiologiczną w kraju (COVID-19) Targowisko Wielkanocne 2021 będzie odbywało się w ścisłym reżimie sanitarnym, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. W przypadku odgórnych rozporządzeń zakazujących organizacji tego typu wydarzenia, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem targowiska - Wiktorią Nowakowską: tel. 795 180 114, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Targowiska Wielkanocnego 2021. Przesłanie Formularza Zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Regulamin Targowiska Wielkanocnego

Formularz Zgłoszeniowy 2021