Celem konkursu jest wybranie 4 filmów, które zostaną wyemitowane w dniu wznowienia działalności Studyjnego Kina Cyfrowego „Wrzos” (po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19). Filmy będzie można oglądać bezpłatnie po okazaniu wejściówki.

Rozstrzygnięcie konkursu „Kino na otwarcie”:

Ilość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Najczęściej wybieranym filmem były „Listy do M 4”, niestety z przyczyn od nas niezależnych nie możemy go Państwu zaproponować - dystrybutor przyjął inną politykę i nie wypuszcza tego filmu do kin (można go zobaczyć na popularnej platformie VOD). Spośród nadesłanych propozycji 4 najczęściej powtarzające się tytuły, które będą możliwe do pozyskania, zostaną wyświetlone w kinie WRZOS, informacja o tym kiedy dokładnie będzie pojawiała się na stronie. 

Jury w składzie Katarzyna Lasota, Mariusz Heinrich, Karol Parszyk, Bartłomiej Lesiński i Andrzej Franczek wytypowało 4 zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo. 

------------------------------------------------------

Zadaniem konkursowym jest przesłanie do 10 lutego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tytułu filmu, który powinien zostać wyemitowany w dniu reaktywacji kina „Wrzos” w Świeciu. Wybór filmu należy krótko uzasadnić (organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia części tytułów, które będą nieodpowiednie do zaprezentowania przed szerszą publicznością). 10 najczęściej powtarzających się tytułów zostanie poddane głosowaniu internautów.

Spośród wszystkich nadesłanych propozycji Komisja konkursowa wybierze 4 najbardziej kreatywne uzasadnienia wybranych tytułów i nagrodzi ich autorów.

Nagrody w Konkursie:
a) karnet na dwa miesiące do Studyjnego Kina Cyfrowego WRZOS,
b) książki,
c) karta członkowska DKF (karta upoważnia do zakupu biletów na filmy emitowane w ramach DKF w cenie 5 zł),
d) gadżety.

Do 15 lutego zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną na wskazany przez nich w trakcie Konkursu adres e-mail.

Celem potwierdzenia woli przyjęcia nagrody, powiadomiony Zdobywca powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Organizatora w terminie 3 dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem utraty prawa do nagrody.

REGULAMIN KONKURSU