Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu, zaprasza do udziału w konkursie pn. „Wolność uskrzydla”, organizowanym w ramach obchodów 11 listopada.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiej wypowiedzi audio-wizualnej (maksymalnie 30 sekund) na temat wolności – czym ona jest dla Ciebie w kontekście Narodowego Święta Niepodległości. Filmik, najlepiej w formacie mp4 (full HD), należy nagrać na tle ścianki „Skrzydła wolności”. Ścianka zostanie wystawiona w dniach 4-5 listopada w godz. 9:00-20:00 w OKSiR (Park przy OKSiR lub hol kina WRZOS) oraz 11 listopada w godz. 10:00-16:00 na Dużym Rynku w Świeciu.

Najlepsze prace zostaną połączone w film promujący wolność, a autorzy nagrań otrzymają upominki przygotowane przez organizatora. Film lub link do pobrania filmu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 listopada 2020 roku. Warunkiem udziału w konkursie jest dołączenie podpisanego Oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i przekazaniu praw autorskich.

Pobierz OŚWIADCZENIE


Wizualizacja ścianki „Skrzydła wolności” (skrzydła narysował Łukasz Lewandowski)