W związku z zagrożeniami związanymi z Covid-19, 37. Maraton Piosenki Osobistej zmienił formułę. Znamy już wyniki konkursu.

Konkurs Piosenki Osobistej przy 37. Maratonie Piosenki Osobistej kończy się następującym werdyktem przyznanym przez jury w składzie: Dariusz Gross, Robert Gajewski, Radek Łukasiewicz i Przemek Drewkowski:
• nagrodę główną „Punkt Widzenia” w wysokości 5000 zł ufundowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego otrzymuje zespół IKSY,
• wyróżnienie i nagrodę w wysokości 2000 zł ufundowaną przez Burmistrza Świecia Krzysztofa Kułakowskiego otrzymuje zespół À la,
• wyróżnienie i nagrodę w wysokości 2000 zł ufundowaną przez Burmistrza Świecia Krzysztofa Kułakowskiego otrzymuje Sara Kordowska,
• wyróżnienie i nagrodę w wysokości 2000 zł ufundowaną przez dyrektora OKSIR Iwonę Mazelewską otrzymuje MIKOŁAJ MIKO KŁOSIEWICZ.
Gratulujemy!

------------

Wykonawcy zakwalifikowani do finału Konkursu Piosenki Osobistej proszeni są o przesłanie do 12 listopada 2020 video-sesji z 3 zgłoszonymi utworami (bez masteringu).
Szczegółowe informacje zawarte są w REGULAMINIE KPO
Na podstawie nadesłanych video-sesji jury w składzie:
- Rober Gajewski - przewodniczący,
- Dariusz Gros,
- Radosław Łukasiewicz
wybierze laureatów.

------------

Konkurs Piosenki Osobistej odbywa się w ramach 37. Maratonu Piosenki Osobistej
Etap I (14.09 - 30.09.2020) – termin nadsyłania zgłoszeń (do 30 września) oraz opubliko-wania listy uczestników Konkursu Piosenki Osobistej
Etap II (18.11.2020) – Konkurs Piosenki Osobistej, przesłuchania online
Etap III (data do ustalenia) – Koncert Laureatów KPO, Sala Widowiskowa

Głównym celem Maratonu Piosenki Osobistej jest prezentowanie i wspieranie początkujących twórców. Najważniejszym punktem programu jest Konkurs Piosenki Osobistej, na który serdecznie zapraszamy zarówno zespoły, jak i solistów (od 16. roku życia). Jury szczególną uwagę będzie zwracać na projekty autorskie oraz premierowe.

Nagrodą główną w konkursie jest statuetka „Punkt Widzenia” autorstwa Marka Tomasika oraz 5000 zł ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Jury może przyznać dodatkowe nagrody pieniężne ufundowane przez Burmistrza Świecia Krzysztofa Kułakowskiego oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez Dyrektor OKSiR Iwonę Mazelewską.

Kryteria zgłoszeń do Konkursu Piosenki Osobistej 2020:
Konkurs adresowany jest do osób od 16. roku życia, zarówno solistów, jak i zespołów. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2020 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na www.mpo.oksir.eu, a także wysłanie tekstów piosenek (zapisanych jako: nazwa zespołu_tytuł piosenki.pdf lub .doc), dwóch utworów w formacie mp3 (zapisanych jako: nazwa zespołu_tytuł piosenki.mp3) oraz zdjęcia wykonawcy (zapisanych jako: nazwa zespołu.jpg ), na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem „Zgłoszenie 37. KPO”. Jeśli tekst piosenki nie jest w języku polskim do formularza zgłoszeniowego musi zostać dołączony jej tekst w języku oryginalnym oraz polskie tłumaczenie.
UWAGA: Co najmniej jeden ze zgłaszanych utworów musi być wykonany w języku polskim.

Uczestnicy przesłuchań konkursowych zostaną wybrani na podstawie nadesłanych nagrań. Lista uczestników zostanie opublikowana 5 października na stronie www.fb.com/maratonpiosenkiosobistej oraz na www.mpo.oksir.eu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w Regulaminie KPO: pobierz (aktualizacja 19.10.2020)

Formularz zgłoszeniowy - wypełnij

Kontakt w sprawach związanych z Konkursem Piosenki Osobistej:
Majka Hałabuda (dyrektor artystyczny MPO), kom. 609 400 743, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.fb.com/maratonpiosenkiosobistej