Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Studyjnego Kina Cyfrowego WRZOS w Świeciu. Opisy aktualnie granych filmów dostępne są w zakładce Teraz gramy, pozostałych w Zapowiedziach. Bilety można kupić za pośrednictwem biletyna.pl.

7-8.06- poniedziałek, wtorek, 
13:00 Mortal Kombat/napisy, 110`, Kanada/USA, fantasy/akcja
15:00 Krudowie 2 Nowa era/ dubbing,95`, USA, animacja/komedia
17:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
19:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
21:00 Godzilla vs Kong/ napisy,113`, USA, Sci-Fi

9.06- środa, 
15:00 Krudowie 2 Nowa era/ dubbing,95`, USA, animacja/komedia
17:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
19:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
21:00 Godzilla vs Kong/ napisy,113`, USA, Sci-Fi

10.06 -czwartek 
17:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
19:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
21:00 Godzilla vs Kong/ napisy,113`, USA, Sci-Fi

11.06- piątek
15:00 Co w duszy gra/dubbing,106`,USA,animacja/komedia
17:00 Godzilla vs Kong/ napisy,113`, USA, Sci-Fi
19:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
21:00 Obecność - maraton/napisy, 236`,USA, horror

12-13.06- sobota, niedziela
15:00 Co w duszy gra/dubbing,106`,USA,animacja/komedia
17:00 Godzilla vs Kong/ napisy,113`, USA, Sci-Fi
19:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
21:00 Obecność 3: Na rozkaz diabła/napisy, USA, horror

14-17.06 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
15:00 Co w duszy gra/dubbing,106`,USA,animacja/komedia
17:00 Godzilla vs Kong/ napisy,113`, USA, Sci-Fi
19:00 Ciche miejsce 2/napisy, 96`,USA, horror/Sci-Fi
21:00 Obecność 3: Na rozkaz diabła/napisy, USA, horror

18.06-piątek
14:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
16:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
18:00 Nomadland/napisy, 107`, Niemcy/USA, dramat
20:00 Obecność 3: Na rozkaz diabła/napisy, USA, horror

19-20.06-sobota, niedziela
14:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
16:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
18:00 Nomadland/napisy, 107`, Niemcy/USA, dramat
20:00 Obecność 3: Na rozkaz diabła/napisy, USA, horror

21-24.06-poniedziałek,wtorek,środa,czwartek
16:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
18:00 Nomadland/napisy, 107`, Niemcy/USA, dramat
20:00 Obecność 3: Na rozkaz diabła/napisy, USA, horror

25.06-piątek
13:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
15:30 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
17:30 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja
20:15 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja

26-27.06- sobota, niedziela
13:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
15:30 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
17:30 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja
20:15 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja

28-30.06 poniedziałek, wtorek, środa
13:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
15:30 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
17:30 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja
20:15 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja

1.07-czwartek
10:00 Wakacyjny poranek - Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
13:00 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
15:30 Tom & Jerry/dubbing, 101`,USA, animacja/komedia/przygodowy
17:30 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja
20:15 Szybcy i wściekli/napisy,150`,USA,akcja

2-4.07-piątek, sobota, niedziela
11:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
13:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
15:45 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
17:30 Szybcy i wściekli,150`,USA,akcja
20:15 Szybcy i wściekli,150`,USA,akcja

5-8.07-poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
10:00 Wakacyjny Poranek-Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
13:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
15:45 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
17:30 Szybcy i wściekli,150`,USA,akcja
20:15 Szybcy i wściekli,150`,USA,akcja

9.07-piątek
10:00 Wakacyjny Poranek-Piotruś królik 2:Na gigancie/dubbing,85`,Australia/USA, animacja / familijny
12:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
15:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
16:45 Piotruś królik 2:Na gigancie/dubbing,85`,Australia/USA, animacja / familijny
18:15 Cruella/dubbing,134`,USA, komedia/kryminał 
20:45 W jak morderstwo/film polski, Polska, komedia/kryminał

10-11.07-sobota, niedziela  
13:00 Piotruś królik 2:Na gigancie/dubbing,85`,Australia/USA, animacja / familijny
15:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
16:45 Piotruś królik 2:Na gigancie/dubbing,85`,Australia/USA, animacja / familijny
18:15 Cruella/dubbing,134`,USA, komedia/kryminał
20:45 W jak morderstwo/film polski, Polska, komedia/kryminał

12-15.07- poniedziałek, wtorek, środa, czwartek 
10:00 Wakacyjny Poranek Piotruś królik 2:Na gigancie/dubbing,85`,Australia/USA, animacja / familijny
15:00 Luca/dubbing,95`,USA,animowany/przygodowy
16:45 Piotruś królik 2:Na gigancie/dubbing,85`,Australia/USA, animacja / familijny
18:15 Cruella/dubbing,134`,USA, komedia/kryminał
20:45 W jak morderstwo/film polski, Polska, komedia/kryminał