14:30 - 16:00
Malarstwo, rysunek, ceramika, batik dla dzieci
Instruktor: Hanna Kawecka
akademia
15:45 - 16:45
Mały Grafik
Instruktor: Natalia Głowala
sala konferencyjna
16:00 - 20:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Sviatlana Dzemidovich
OST Gruczno
16:30 - 17:15
Mała Akademia Twórcza (5-6 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Justyna Pogoda
pracownia rozwoju
16:30 - 17:15
Język angielski dla dzieci (4-5 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
sala edukacyjna
16:30 - 17:30
Balet
Instruktor: Monika Tom
KPW
17:30 - 18:15
Mała Akademia Twórcza (7-8 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Justyna Pogoda
pracownia rozwoju
17:30 - 18:15
Język angielski dla dzieci (6-7 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
sala edukacyjna
11:00 - 11:30
Smyko-rozwijanki – zajęcia dla maluszków i rodziców
Instruktor: Agnieszka Adrych
KPW
12:00 - 13:00
Klub Seniora tańczy
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
14:00 - 15:30
Malarstwo, rysunek, ceramika, batik dla dzieci
Instruktor: Hanna Kawecka
akademia
16:00 - 19:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:00 - 17:00
Szafir
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:00 - 20:00
Rysunek i malarstwo dla młodzieży
Instruktor: Urszula Kulczyk
akademia
12:30 - 16:30
Malarstwo, rysunek, ceramika, batik dla dzieci
Instruktor: Hanna Kawecka
akademia
14:30 - 16:15
Studio Piosenki
Instruktor: Ewa Choduń
studio nagrań
16:00 - 17:00
Breakdance
Instruktor: Natalia Głowala / Tymoteusz Pieczka
KPW
16:00 - 19:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:30 - 17:15
Mała Akademia Twórcza (5-6 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Justyna Pogoda
pracownia rozwoju
16:30 - 17:15
Język angielski dla dzieci (4-5 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
sala edukacyjna
16:30 - 17:30
Dziecięcy zespół muzyczno-wokalny
Instruktor: Ewa Choduń
sala konferencyjna
17:00 - 20:00
Ceramika dla dorosłych
Instruktor: Justyna Pogoda
akademia
17:30 - 18:15
Mała Akademia Twórcza (7-8 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Justyna Pogoda
pracownia rozwoju
17:30 - 18:15
Angielski dla dzieci (6-7 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
sala edukacyjna
17:45 - 19:00
Studio Piosenki
Instruktor: Ewa Choduń
studio nagrań
14:00 - 15:30
Malarstwo, rysunek, ceramika, batik dla dzieci
Instruktor: Hanna Kawecka
akademia
16:00 - 17:00
Show
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
16:00 - 19:00
Zajęcia dla dzieci i młodzieży (7-21 lat)
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:15 - 17:15
„Al(e)chemik” (6-8 lat)
Instruktor: Paula Kuklińska
sala edukacyjna
16:30 - 17:15
Multirozwijanki
Instruktor: Agnieszka Adrych
pracownia rozwoju
17:00 - 18:30
Warsztaty fotograficzne Grupa I
Instruktor: Bartłomiej Marchlewski
Amfiteatr / Sala Konferencyjna OKSiR
17:00 - 18:00
Cheerleading
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:00 - 19:00
Zajęcia modelarstwa kartonowego i plastikowego (8-18 lat)
Instruktor: Jerzy Dończyk, Michał Golińsk
Izba Regionalna Ziemi Świeckiej
17:30 - 18:30
„Al(e)chemik” (9-11 lat)
Instruktor: Paula Kuklińska
sala edukacyjna
17:30 - 20:30
Malarstwo dla dorosłych
Instruktor: Urszula Kulczyk
akademia
18:00 - 19:00
Dorośli tańczą II
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
18:30 - 20:00
Warsztaty Fotograficzne Grupa II
Instruktor: Bartłomiej Marchlewski
Amfiteatr / Sala Konferencyjna OKSiR
19:00 - 20:00
Dorośli tańczą
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
11:00 - 13:00
Zespół wokalny „Kociewianki”
Instruktor: Janina Romańska
KPW
16:00 - 19:00
Zajęcia dla dzieci i młodzieży (7-21 lat)
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:00 - 17:00
Street Crew
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
16:15 - 17:15
„Design Kids” (6-8 lat)
Instruktor: Paula Kukllińska
sala edukacyjna
17:00 - 18:30
FaceToFace
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:30 - 18:30
„Design Kids” (9-12 lat)
Instruktor: Paula Kukllińska
sala edukacyjna
18:30 - 20:00
Grupa spektaklowa
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
20:00 - 21:30
Kurs tańca w parach
Instruktor: Paweł Tomaszewski
KPW
09:00 - 13:00
Teatr „Na Rogu” (zajęcia raz w miesiącu)
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
KPW

Zajęcia rozpoczynamy od 1 października 2022.