Zapraszamy dzieci i młodzież z powiatu świeckiego do udziału w konkursie recytatorskim pn. „Świąteczne wierszowanie”.

Zadaniem konkursowym jest interpretacja dowolnie wybranego wiersza o tematyce świątecznej. Czas prezentacji nie może przekroczyć 10 minut.

Występy konkursowe oceniane będą w następujących kategoriach wiekowych: 7 -10 lat, 11 -15 lat oraz 16 -19 lat.

Wypowiedź artystyczna musi być zarejestrowana w formie audio-wideo (film) z jednego ujęcia kamery/telefonu, obejmując całą sylwetkę.

Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego online oraz przesłanie nagrania audio-wideo w nieprzekraczalnym terminie do 14 grudnia 2020 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dużych plików w mailu należy wysłać link do pobrania nagrania.

Obrady jury zaplanowane są na 16 grudnia 2020 r.

Jury przy ocenie prezentacji zwróci uwagę na poszukiwania repertuarowe zgodne z tematyką Konkursu, interpretację tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny.

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce oraz wyróżnienia. Jury przyzna również nagrodę finansową GRAND PRIX za osobowość sceniczną. O innym podziale nagród decyduje jury.

Protokół z przyznania nagród zostanie zamieszczony 18 grudnia 2020 roku na stronie internetowej Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu: www.oksir.eu w zakładce: Edukacja - Konkursy.

pobierz Regulamin Konkursu

Koordynator Konkursu - Pracownia Muzyczna, Teatralna i Kultury Słowa OKSiR w Świeciu:
Hanna Górska – tel. 608 457 868
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROTOKÓŁ KONKURSU