Do udziału w konkursie zapraszamy solistów z powiatu świeckiego: dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich w wieku od 7 do 19 lat.

Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach: wokalnej i instrumentalnej oraz w następujących kategoriach wiekowych:
- Wokalna: 7-10 lat, 11-15 lat, 16-19 lat;
- Instrumentalna: 11-15 lat, 16-19 lat.
O kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia!

Zadaniem konkursowym jest zarejestrowanie w formie audio-wideo (film) występu konkursowego:
- Wokaliści prezentują 1 utwór w języku polskim: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną, z własnym akompaniamentem, bądź z podkładem muzycznym, czas trwania - maks. do 5 min.
- Instrumentaliści prezentują 1 utwór - kolędę!

Nagranie audio-wideo należy rejestrować z jednego ujęcia kamery/telefonu (w poziomie), bez cięć, obejmując całą sylwetkę.

Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego online oraz przesłanie nagrania audio-wideo w nieprzekraczalnym terminie do 13 grudnia 2020 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dużych plików w mailu należy wysłać link do pobrania nagrania.

Obrady jury zaplanowane są na 15 grudnia 2020 roku.

Jury przy ocenie występów zwróci uwagę na dobór repertuaru, technikę wokalną lub instrumentalną, interpretację utworu, wrażliwość artystyczną.

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Jury może również przyznać nagrody finansowe GRAND PRIX dla osobowości wokalnej i instrumentalnej. O innym podziale nagród decyduje Jury.

Protokół z przyznania nagród zostanie zamieszczony 17 grudnia 2020 roku na stronie internetowej Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu: www.oksir.eu w zakładce: Edukacja - Konkursy.

Koordynatorzy Konkursu - Pracownia Muzyczna, Teatralna i Kultury Słowa OKSiR w Świeciu:
Hanna Górska - tel. 608 457 868
Przemysław Drewkowski - 530 922 390
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

PROTOKÓŁ KONKURSU