Instruktor zespołów Streetowych oraz „Szafir”, „SHOW”, „Grupy Spektaklowej” i „Dorośli tańczą” działających w CK w Świeciu.

Pedagog, choreograf i instruktor tańca. Specjalizuje się głównie w breakdance i hip-hop, ale w swoich autorskich choreografiach stara się mieszać i łączyć wiele styli tanecznych, tak by wzbogacać i poszerzać umiejętności swoich podopiecznych.
Co roku pracuje nad nowymi spektaklami tanecznymi (scenariusz, choreografia, przygotowanie tancerzy). Na koncie ma następujące spektakle: Dwa światy, Twist, ToNieMy, Tacy Sami, Linia Życia i Światło. Ponad to, przygotowuje grupy taneczne do zawodów i pokazów lokalnych i ogólnopolskich.
W 2018, 2019 roku odbyła taneczne trasy po Europie „Open Mind Dance Tour” i „Never Ending Tour”, realizowanych w ramach Stypendium Artystycznego otrzymanego od Burmistrza Świecia.
Cały czas rozwija swoje umiejętności taneczne uczestnicząc w największych obozach w Europie „Fair Play Dance Camp” i „Catch The Flava”, „Red Bull BC One Cypher” oraz warsztatach prowadzonych przez najlepszych tancerzy z całego świata.
Swoje umiejętności i wiedzę przekazuje dzieciom i młodzieży, jej tancerze odnoszą sukcesy na zawodach ogólnopolskich. Poza tańcem, podróżuje w poszukiwaniu inspiracji, podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w wydarzeniach tanecznych i zawodach. Kocha uczyć i poprzez taniec opowiadać o emocjach i otaczającym nas świecie.

zdjęcie Natalii Głowali