Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami plastycznymi przygotowanymi w ramach cyklu e-KULTURA.

 • Cykl zajęć online pn. „Ceramika użytkowa” - odc. 1 / odc. 2
  Hanna Kawecka zapozna nas z technikami formowania, łączenia i zdobienia ceramiki. W kolejnych odcinkach będziemy się uczyć, jak w łatwy sposób stworzyć nietuzinkową formę ceramiczną.

  INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ W CDP AKADEMIA:
  Zapraszamy młodzież lub rodziców dzieci uczęszczających do CDP AKADEMIA po odbiór gliny: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00.
  Zdjęcie wykonanej pracy należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w razie pytań: tel.795117260). Z wykonanych prac powstanie wirtualna galeria.
  PRACE PRZECHOWUJEMY DO WYPALENIA!
 • Wirtualna galeria Centrum Działań Plastycznych „AKADEMIA” - część 1, część 2
  Zapraszamy do zapoznania się z dorobkiem artystycznym uczestników cotygodniowych zajęć naszego Centrum Działań Plastycznych „AKADEMIA”. Barwną i różnorodną ekspozycję tworzą kolekcje rysunkowe, malarskie oraz graficzne wykonane przez dzieci i młodzież (7-15 lat) w roku szkolnym 2019/20.

 • IX Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn. „Pszczoła = Środowisko = Region”.
  Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich, oceniany będzie w następujących kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-10 lat, 11-16 lat, 17-19 lat. Więcej informacji - link.